O našej firme

Servery sú naša vášeň

Hosting a servery sú pre nás všetkým :)

Už viac ako 13 rokov, poskytujeme naše webhostingové a serverhostingové služby tisíckam spokojných zákazníkov na Slovensku ale aj v USA.

V roku 2009 sme postavili naše vlastné dátové centrum. Bol to dlhý a zložitý proces, ale výsledok je výborný!

Vždy sme fungovali bez reklamy a nákladného marketingu. Preferujeme ústne referencie. Ak ste s nami spokojný, posuňte to ďalej:)

Štatistiky o firme

1

DÁTOVÉ
CENTRUM

Vybudovali sme vlastnú serverovňu

187

SPRAVOVANÝCH
SERVEROV

Nielen u nás, ale po celom svete

5730

PREVÁDZKOVANÝCH
DOMÉN

Zaregistrujte si svoju doménu ešte dnes

27338

VYRIEŠENÝCH PROBLÉMOV

Spokojnosť zákazníka je naša top priota

12

ROKOV
NA TRHU

Budeme tu aj o ďalších 12 rokov

Blog

Komu bude patriť národná doména Slovenska?

 

Národná doména .SK patrí Slovenskej republike a používa ju slovenský internet. Stránky ako zoznam.sk, azet.sk, sme.sk alebo aj slovensko.sk patria to tzv. TLD zóny .SK. Celú zónu, čiže register všetkých domén .SK, spravuje súkromná spoločnosť SK-NIC, a.s. Zdá sa vám absurdné alebo nemožné, že by Slovensko mohlo o kontrolu nad svojou národnou doménou prísť? Absurdné to rozhodne je, ale nemožné nie, čítajte ďalej.

čítať ďalej

Vyhrážanie a pokuta 20,000 EUR

 

Presne pred rokom 7. septembra 2015 sme na tomto mieste písali o tom, ako sa nám istý Ing. Tomáš Kolík vyhrážal polmiliónovou pokutou za údajný delikt, ktorého sa naša firma mala dopustiť. Za poskytnutie informácií, minimalizáciu rizika kontroly a uloženia sankcie požadoval od nás 5,000 EUR na svoj bankový účet v ZUNO banke. Tie sme mu samozrejme odmietli zaplatiť. Teraz presne po roku som sa rozhodol napísať dlhší update ako to celé nakoniec dopadlo. Je až neuveriteľné akým spôsobom sa veci na Slovensku dokážu vyvinúť.

čítať ďalej

sociálne siete

Facebook

Twitter

NEWSLETTER

Prihlásiť sa na odber našich noviniek a aktuálnych akcií

Ďakujeme za Váš odber

Nepodarilo sa prihlásiť